Dagelijks Woord

Meer over Contact

Contact

Predikant

Ds. D. Zoet

Functie: Dominee
Telefoon: 0577-461268
Email: predikant@hhggarderen.nl

Scriba

Scriba M. Breen

Functie: Scriba
Telefoon: 0577-405200
Email: scriba@hhggarderen.nl

Kerkenraad - Ouderlingen

M. Bouw

Functie: Ouderling
Telefoon: 0341-356165
Email: m.bouw@hhggarderen.nl

E.J. Jansen

Functie: Ouderling
Telefoon: 0577-462043
Email: ej.jansen@hhggarderen.nl

H.J. Morren

Functie: Ouderling
Telefoon: 0342-472512
Email: hj.morren@hhggarderen.nl

P. Mourits

Functie: Ouderling
Telefoon: 0577-462291
Email: p.mourits@hhggarderen.nl

Kerkenraad - Diakenen

M. Breen

Functie: Diaken - Voorzitter
Telefoon: 0577-405200
Email: m.breen@hhggarderen.nl

H. Beitler

Functie: Diaken - Penningmeester
Telefoon: 0577-462046
Email: h.beitler@hhggarderen.nl

W.J. Reijnders

Functie: Diaken - Secretaris
Telefoon: 0577-461152
Email: wj.reijnders@hhggarderen.nl

R. Wouters

Functie: Diaken
Telefoon: 06-49405225
Email: r.wouters@hhggarderen.nl

College van Kerkvoogden

G. van Lagen

Functie: Kerkvoogd - voorzitter
Telefoon: 06-13145050
Email: g.van.lagen@hhggarderen.nl

College van Notabelen

J.P. den Engelsman

Functie: Notabel - voorzitter
Telefoon: 06-53622739
Email: jp.den.engelsman@hhggarderen.nl

Vertrouwenspersoon

Mevr. M. Vroegindeweij

Functie: Vertrouwenspersoon
Telefoon: 06-45958174
Email: mariskavandebeek1@hotmail.com

De heer J. de Koning

Functie: Vertrouwenspersoon
Telefoon: 0577-461862
Email: j.de.koning@kliksafe.nl

Koster

K. Floor

Functie: Koster
Telefoon: 06-11294493
Email: koster@hhggarderen.nl

Vrijwilligershulp

Mevr. E. (Elisabeth) Bouwers - Kevelam

Functie: Coördinator
Telefoon: 06-53972114
Email: elisabethkevelam@hotmail.com

Orgelcommissie

C.W. Slijkhuis

Telefoon: 0341-557686
Email: cw.slijkhuis@hhggarderen.nl

Coördinator Gegevensbescherming

Scriba M. Breen

Functie: Scriba
Telefoon: 0577-405200
Email: scriba@hhggarderen.nl

  • © hersteld hervormde kerk 2021